השתלמויות תפילה בקהילות ובבתי ספר

                                         

ש ש ש מזה שנים שבית המדרש להתחדשות בהובלתו של הרב דב זינגר עוסק בעניין התפילה, ביכולת להתפלל, ליצור זיקה מחודשת ולעמוד מול רבונו של עולם. בתהליך זה נוצרו חבורות תפילה אשר עמלו ועברו תהליכים פנימיים וקבוצתיים משמעותיים ביותר. כעת החלטנו לפנות אליכם- בתי ספר יסודיים ועל יסודיים, על מנת לבוא ולקיים תהליך כזה בתוך בתי הספר.
תהליך אשר יקח את נושא התפילה וינסה לתת לו מעמד מחודש, רענן ויציב יותר בתוך המסגרות בהם אתם פועלים.
תהליך בו צוות המורים יעבור השתלמות בנושא התפילה אשר תועבר על ידי מנחים שהוכשרו מטעם בית המדרש להתחדשות, ובסופו אנו ננסה יחד לתרגם את ההתרחשות הזאת לכדי פרוייקט בית ספרי.
ההשתלמות מבוססת על מספר שלבים:
1. אירוע פתיחה- אירוע אליו יוזמנו כלל צוותי ההוראה שמקיימים את ההשתלמות. אירוע מרשים ומעשיר בו יתקיימו סדנאות ופעילויות שונות אשר יהוו פתח חדש לעולם התפילה.
2. 4 מפגשים בני שעתיים (לימודיות)של מנחה בית המדרש עם כלל צוות המורים. מפגשים בהם עוברים תהליך אישי וציוותי סביב נושא התפילה.
3. מפגשים א-סינכרוניים- לכל מפגש פנ"פ  יתלווה תוכן מקוון, כלומר סרטון ו'מטלה' אשר תכליתם הוא ניסיון להפנים בתוך עולמנו האישי את הרעיונות וההצעות החדשות אליהם נחשפנו במפגשי פנים אל פנים. מעבר לכך יהיה גם
4.  מפגשים סינכרוניים- מפגש בשידור חי עם הרב דוב שידבר על התפילה במרחב הבית ספרי- להיות בית ספר מתפלל.
5. בחירת נאמני תפילה- 3-4 אנשי צוות מתוך בית הספר אשר התהליך נגע בהם והם מעוניינים להמשיך את ההתרחשות שנוצרה בקרב הצוות אל תוך בית הספר. נאמנים איתם דרכם אנו נמשיך את הקשר עם בית הספר גם בתום ההשתלמות.
6. יום נאמני תפילה אשר נעשה אחד לשנה בו כלל נאמני התפילה של בתי הספר בארץ נפגשים במטרה ללמוד אחד מהשני, להתעשר ולקבל כלים להתקדמות בתוך בתי הספר.
ההשתלמות נמצאת במתווה ומוכרת לאופק חדש ועוז לתמורה.

להרשמה היכנסו לקישור- סיכוי לתפילה

ובטלפון- 0503499193
נשמח לעמוד אתכם בקשר.
ש
ש
ש
ש
ש
ש
ש
רשמים של בתי ספר אשר עברו את השתלמות השער>
שירת חנן- גב' יפית ארזי
אורות חנן
ישיבת חיצים- שריאל בן ניסן
ש
שhttps://www.lifnim.co.il/wp-content/files/בושור-השער-מעודכן.jp